عنوان مطلب تاریخ ارسال : 1396/09/21

saraye farsh

فرش یک نوع از کف پوش میباشد که جزء اولین مصنوعات ساخت دست بشر می باشد. در ابتدا انسان های اولیه تنها به جنبه کاربری آن توجه داشته اند که مهمترین آن گرم نگه داشتن محل سکونت آن ها بوده است. بعدها با توجه به اینکه انسان موجود زیبایی شناس است جنبه زیبایی و هنری فرش هم مورد توجه و دقت انسان ها قرار میگرد.تمام مراحل تولید فرش به وسیله دست انجام می شود ولی با گذشت زمان و با توجه افزایش جمعیت و میزان بالای نیاز به این محصول ماشین آلات صنعتی وارد چرخه تولید فرش شده و تمامی مراحل آن را برعهده میگیرند. و بدین ترتیب فرش به دو نوع فرش دستباف و فرش ماشینی تقسیم میشود. سرعت بالای تولید مهمترین ویژگی فرش ماشینی است که خود موجب کاهش چشمگیر آن نسبت به فرش دستباف شده است. در فرش ماشینی کلیه مواد اولیه از نوع شیمیایی میباشد بر خلاف فرش دستباف که تمامی مواد اولیه طبیعی هستند.

جهت اطلاعات بیشتر اینجا کلید کنید.

ارسال پیام

آخرین مطالب

قوانین و مقررات

کلیه اصول و روند کار فروشگاه اینترنتی فرش برند کاشان منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های فروشگاه اینترنتی فرش برند کاشان تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

درباره ی ما

امروزه شاهد پیشرفت روز افزون تکنولوژی و گسترش انواع آن در جنبه های مختلفی از زندگی خودمان هستیم.یکی از پر کاربردترین این تکنولوژی ها اینترنت و ابزارهای ارتباطی وابسته به آن است.

تاریخچه فرش ماشینی

تاریخچه پیدایش فرش ماشینی در کشورمان نشان می‌دهد که این محصول در ایران عمری تقریباً ۴۰ ساله دارد. در ابتدای دهه ۵۰ اولین فرش ماشینی تولید داخل در کارخانجات مخمل و ابریشم کاشان توسط ماشین‌های مخمل بافی ژاکارد و با الیاف مصنوعی براق و پرز نسبتاً کوتاه و وزن سبک، بافته و روانه بازار گردید.

بهترین فرش ماشینی کدام است؟

برای انتخاب بهترین فرش ماشینی به چندین نکته می‌بایست توجه شود که در ادامه این نکات را مشاهده خواهید نمود.

طراحی و توسعه : گروه نرم افزاری آرین