عنوان مطلب تاریخ : پنج شنبه 31 مرداد 1398 22 آگوست 2019

saraye farsh

فروشگاه اینترنتی فرش برند کاشان

امروزه شاهد پیشرفت روز افزون تکنولوژی و گسترش انواع آن در جنبه های مختلفی از زندگی خودمان هستیم.یکی از پر کاربردترین این تکنولوژی ها اینترنت و ابزارهای ارتباطی وابسته به آن است. امکانی که خواسته یا ناخواسته تأثیرات بسیاری در سبک زندگی این روزهای ما داشته است.شاید بتوان گفت که پرنگ ترین و قابل لمس ترین این تأثیرات در زمینه خرید و فروش کالا به صورت اینترنتی یا همان کسب و کار اینترنتی می باشد. پدیده ای که هر چند در دنیا قدمت 26 ساله دارد، به طوری که اولین بار در سال ۱۹۹۱ تیم برنرز لی تجارت الکترونیک را پایه‌گذاری کرد و در سال ۱۹۹۴ که بانکداری آنلاین ایجاد شد، ولی در کشور ما ایران زمان زیادی از شروع به کار آن نمی گذرد. ولی در همین زمان کم هم شاهد استقبال خوبی از سوی مردم در ارتباط با استفاده از فروشگاه های اینترنتی و خرید های آنلاین برای رفع نیازهای خود بوده ایم.میتوان گفت مهمترین عاملی که موجب به وجود آمدن این میزان از اقبال عمومی نسبت به فروشگاه های اینترنتی شده، حذف دلالان و واسطه ها می باشد، که نتیجه آن کاهش چشمگیر قیمت کالاها و رضایتمندی خریداران است.به همین دلیل و عوامل دیگری مانند تنوع بالای کالاهای عرضه شده در فروشگاه های اینترنتی  و در نتیجه افزایش حق انتخاب خریداران، می توان آینده بسیار روشنی را برای فروشگاه های اینترنتی و خریدهای آنلاین متصور بود.
از آنجا که فرش ماشینی در زندگی ما ایرانی ها نقش یک کالای تزیینی و کاربردی مهم را داشته و دارای اهمیت بالایی در سبد خرید خانواده های ایرانی می باشد و از طرفی همواره مردم با دقت نظر بالا و مد نظر گرفتن شاخص هایی همچون طرح، رنگ، کیفیت بافت و همچنین قیمت آن اقدام به انتخاب و خرید فرش می کنند، در همین راستا فروشگاه فرش ماشینی برند کاشان افتتاح گشته و اقدام به عرضه و فروش مرغوبترین فرش های ماشینی با زیباترین طرح ها و رنگ ها و بهترین کیفیت با بالاترین استانداردها نموده است.
باتوجه به اینکه مدریت این فروشگاه خود از فارغ التحصیلان رشته فرش می باشد، لذا شناخت و تجربه های زیادی در تمام زمینه های مختلف آن مانند  طرح، رنگ، نوع مواد اولیه استفاده شده در فرش و کیفیت بافت را در این هنر صنعت دارا میباشد.که این خود می تواند عاملی مهمی در جهت عرضه هرچه بهتر محصولات با کیفیت در فروشگاه اینترنتی فرش برند کاشان باشد.
 با توجه به افزایش روز افزون فروشگاه های اینترنتی فروش فرش ماشینی ما بر این باور هستیم که تنها عامل موفقیت ما عرضه بهترین محصولات و خدمات با نازلترین قیمت به مشتریان خود می تواند باشد. که امیدواریم خود باعث بوجود آمدن رضایت هرچه بیشتر خریداران محترم از فروشگاه فرش ماشینی برند کاشان گردد.

آخرین مطالب

قوانین و مقررات

کلیه اصول و روند کار فروشگاه اینترنتی فرش برند کاشان منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های فروشگاه اینترنتی فرش برند کاشان تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

درباره ی ما

امروزه شاهد پیشرفت روز افزون تکنولوژی و گسترش انواع آن در جنبه های مختلفی از زندگی خودمان هستیم.یکی از پر کاربردترین این تکنولوژی ها اینترنت و ابزارهای ارتباطی وابسته به آن است.

تاریخچه فرش ماشینی

تاریخچه پیدایش فرش ماشینی در کشورمان نشان می‌دهد که این محصول در ایران عمری تقریباً ۴۰ ساله دارد. در ابتدای دهه ۵۰ اولین فرش ماشینی تولید داخل در کارخانجات مخمل و ابریشم کاشان توسط ماشین‌های مخمل بافی ژاکارد و با الیاف مصنوعی براق و پرز نسبتاً کوتاه و وزن سبک، بافته و روانه بازار گردید.

بهترین فرش ماشینی کدام است؟

برای انتخاب بهترین فرش ماشینی به چندین نکته می‌بایست توجه شود که در ادامه این نکات را مشاهده خواهید نمود.

طراحی و توسعه : گروه نرم افزاری آرین